جزییات خبر

یکشنبه / ۳ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۵:۵۱
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۸۰۶۶۳
گزارشگر : ۱۰۰
مدیرکل آموزش و پرورش:

کرونا و مشکلات اقتصادی شرایط تحصیلی بسیاری از دانش آموزان ایلامی را سخت کرده است

(یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۵:۵۱

مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: در یکسال گذشته شرایط سخت اقتصادی و نیز بیماری کرونا که درآمد خانواده های نیازمند ایلامی را به حداق رسانده است شرایط تحصیل دانش آموزان که به صورت مجازی برگزار می شود را سخت کرده است و بسیاری از خانواده در تأمین مایحتاج تحصیلی و زندگی فرزندانشان با مشکل مواجه هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، دکتر مهردادی در نشست هماهنگی برگزاری جشن نیکوکاری  که با حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان برگزار شد بیان کرد: در این زمینه و در کمک به این خانواده ها علاوه بر کمیته امداد، معلمان خیر و نیکوکار نیز در خط مقدم کمک به این خانواده ها هستند و در بسیاری از مدارس و دفاتر آموزش و پرورش صندوق هایی برای کمک به دانش آموزان نیازمند راه اندازی شده است.
وی تصریح کرد: در زمینه برگزاری جشن نیکوکاری نیز آموزش و پرورش استان و قشر فرهنگی با تمام توان آماده همکاری بوده و در این زمینه فرهنگیانی که پیشقدم بوده و همکاری بیشتری در برگزاری مطلوب این جشن داشته باشند تشویق می شوند.
مهردادی به برنامه آموزش و پرورش برای استفاده از نرم افزار شاد در زمینه ترویج فرهنگ نیکوکاری بین دانش آموزان اشاره کرد و گفتک تلاش ما این است که با همکاری کمیته امداد بتوانیم در آستانه سال نو  شرایطی فراهم شود تا بتوانیم لبخند شادی را بر لبان دانش آموزان بنشانیم.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۰۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید