جزییات خبر

دوشنبه / ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ / ۲۰:۲۵
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۳۹۷۴
گزارشگر : ۱۰۰

کمک 57 میلیارد ریالی نیکوکاران به نیازمندان ایلامی در جشن نیکوکاری

(دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸) ۲۰:۲۵

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان ایلام گفت: مردم نیکوکار این استان در هفته احسان و نیکوکاری بیش از 57 میلیارد ریال به نیازمندان این استان کمک کرده اند.

  به گزارش سایت خبری کمیته امداد، آیت مولایی زاده بیان کرد: حدود 84 درصد این کمک ها کمک های غیر نقدی بوده که شامل پوشاک، نوشت افزار، مواد خوراکی و دیگر اقلام مورد نیاز مددجویان بوده است.
وی با بیان اینکه صد درصد  مبلغ هدف گذاری شده برای جشن نیکوکاری امسال تاکنون محقق شده است تصریح کرد: این درحالی است که بخاطر تعطیلی مدارس و ویروس کرونا، کمکهای دانش آموزان مدارس که هر ساله رقم قابل توجهی بوده است  تاکنون جمع آوری نشده است.
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان ایلام افزود:با هماهنگی های صورت گرفته با آموزش و پرورش استان، به محض بازگشایی مدارس مراسم جشن نیکوکاری در مدارس نیز برگزار و کمک هایی که از این طریق جمع آوری می شود بلافاصله در همان مدارس در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار می گیرد.
مولایی زاده با عنوان اینکه کمکهای جشن نیکوکاری امسال نسبت به سال گذشته 31 درصد افزایش داشته است تصریح کرد: همه این کمک ها بلافاصله بین نیازمندان این استان که از قبل شناسایی شده اند توزیع شده اند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید