جزییات خبر

شنبه / ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۲
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۳۹۵۰
گزارشگر : ۱۰۰

سرپرست کمیته امداد شهرستان بدره معرفی شد/ خوداتکایی مددجویان برنامه مهم کمیته امداد است

(شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۳۲

در آیینی که با حضور قائم مقام کمیته امداد استان ایلام در محل کمیته امداد شهرستان بدره برگزار شد رئیس جدید کمیته امداد این شهرستان معرفی شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، رمضان دستیاری قائم مقام کمیته امداد استان ایلام در این آیین در سخنانی بیان کرد: یکی از برنامه های مهم کمیته امداد خوداتکایی و توانمندسازی خانواده های مددجو است  که این مهم باید مورد توجه جدی مدیران این نهاد باشد.
وی افزود: ایجاد اشتغال برای خانواده های مددجو از طریق پرداخت تسهیلات ارزان قیمت یکی از برنامه های این نهاد برای خودکفایی مددجویان بوده که سالیانه خانواده های بسیاری از این طریق به توانمندی و خوداتکایی می رسند.
وی با عنوان اینکه در خدمت رسانی به قشر نیازمند ،رضایتمندی آنان باید مورد توجه جدی باشد افزود: در همه خدماتی که توسط کمیته امداد به مددجویان صورت می گیرد پیوست و خدمت فرهنگی نیز مد نظر بوده که یکی از ابزارهای رضایتمندی این قشر است.
در این آیین با تجلیل از خدمات حسین فاضلی رئیس سابق کمیته امداد شهرستان بدره،نقی مومنی به عنوان سرپرست جدید امداد این شهرستان معرفی شد.
رئیس دفتر مدیرکل، رئیس اداره امور اجرایی زکات و رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل کمیته امداد استان ایلام از سمت های قبلی نقی مومنی در دوران خدمت خود در این نهاد بوده است.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۳۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید