جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۴
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۳۹۱۵
گزارشگر : ۱۰۰

سرپرست جدید کمیته امداد شهرستان ملکشاهی معرفی شد/ توجه جدی کمیته امداد به معیشت خانواده در شرایط سخت اقتصادی

(چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸) ۱۲:۳۴

در آیینی که با حضور قائم مقام کمیته امداد استان ایلام در شهرستان ملکشاهی برگزار شد، سرپرست جدید کمیته امداد شهرستان ملکشاهی معرفی شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رمضان دستیاری قائم مقام کمیته امداد استان ایلام در این مراسم بیان کرد: خدمت رسانی بهینه و همه جانبه به مددجویان و نیازمندان مهم ترین مأموریت کمیته امداد است.
وی توانمندسازی خانواده های مددجو را از اصلی ترین برنامه های این نهاد عنوان کرد و گفت: در کنار خدمات متنوعی که این نهاد برای مددجویان در نظر گرفته است ایجاد اشتغال برای خانواده ها که به صورت جدی مورد توجه این نهاد است یکی از زمینه های توانمندسازی آنان است.
دستیاری با عنوان اینکه در برنامه پنجساله دوم این نهاد به صورت دقیق کمیت و کیفیت خدمت رسانی به محرومان مشخص شده است گفت: تلاش برای اجرای کامل این برنامه از وظایف اصلی مدیران و کارکنان این نهاد است.
قائم مقام کمیته امداد استان ایلام   با بیان اینکه فشار مشکلات اقتصادی امروز جامعه عمدتاً بر دوش اقشار محروم و ضعیف جامعه است گفت: کمیته امداد به همین خاطر برنامه های متنوعی برای ارتقاء سطح معیشت خانواده ها و ارائه بسته های خدماتی و حمایتی به آنان را تدوین و اجرایی کرده است.
در این آیین با تجلیل از خدمات محمد کمری رئیس سابق کمیته امداد شهرستان ملکشاهی، شهرام سالاری فر به عنوان سرپرست جدید این نهاد در ملکشاهی معرفی شد.
معاون اداری مالی کمیته امداد استان ایلام و  رئیس اداره طرحهای خودکفایی حوزه اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان ایلام از سمت های قبلی شهرام سالاری فر بوده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید