دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۲ دی ۱۳۹۷ / ۱۴:۲۸
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۶۵۹۹۹
گزارشگر : ۱۰۰

اشتغال زایی برای نیازمندان، مهمترین موضوع تعاملی بین کمیته امداد ایلام و بانک کشاورزی است

(چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷) ۱۴:۲۸

کمیته امداد استان ایلام در سال‌های اخیر درزمینهٔ ایجاد اشتغال برای نیازمندان و مددجویان جویای کار بیشترین همکاری و تعامل را با بانک کشاورزی داشته است.

مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان ایلام در راستای گسترش تعاملات بانکی بین کمیته امداد و این بانک  درزمینهٔ ایجاد اشتغال برای نیازمندان و مددجویان این استان با مدیرکل کمیته امداد استان ایلام دیدار کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ضیاء رضایی، مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در این دیدار گفت: کمیته امداد ایلام در سال‌های اخیر درزمینهٔ ایجاد اشتغال برای نیازمندان و مددجویان جویای کار بیشترین همکاری و تعامل را با بانک کشاورزی داشته است.
وی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان از  مهم‌ترین موارد و زمینه‌های همکاری بین کمیته امداد و بانک کشاورزی بوده است گفت: این مهم در چند سال اخیر به بهترین شکل ممکن انجام‌گرفته است و بانک کشاورزی معمولاً به تعهدات خود در این زمینه عمل کرده است.
مدیرکل کمیته امداد ایلام در ادامه بیان کرد: ازآنجایی‌که در سال‌های گذشته بیشترین اشتغال ایجادشده برای مددجویان این استان درزمینهٔ های کشاورزی و دامداری بوده، بانک کشاورزی در این زمینه  نقش بسیار مهمی داشته است.
مدیر امور شعب بانک کشاوری استان ایلام نیز در این نشست گفت: ازآنجایی‌که بیشترین خدمت بانک کشاورزی به قشر روستایی و کشاورز است گفت: در این زمینه مددجویان و نیازمندان از عمده‌ترین خدمت بگیران این بانک هستند.
عزت پناه افزود: با توجه به اینکه همکاری بین کمیته امداد و بانک کشاورزی به چند دهه برمی‌گردد هم‌اکنون نیز با در نظر گرفتن رسالت این بانک درزمینهٔ خدمت به محرومان و نیازمندان، تعامل بین بانک کشاورزی و کمیته امداد در بیشترین سطح ممکن است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۵۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید