دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۷ تیر ۱۳۹۷ / ۱۲:۳۶
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۶۲۸۵۶
گزارشگر : ۱۰۰
نماینده مردم ایلام در مجلس:

تأمین مسکن برای نیازمندان از ماندگارترین خدمات کمیته امداد است

(یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷) ۱۲:۳۶

کمیته امداد فعالیت‌های ارزنده و قابل قبولی در استان ایلام دارد که نمود بارز این فعالیتها، تلاش در زمینه ساخت و تأمین مسکن نیازمندان این استان و به حداقل رساندن مشکلات مسکن این قشر بوده است.

نماینده مردم شهرستانهای آبدانان، دره شهر، دهلران و بدره در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره کل کمیته امداد استان ایلام با مدیرکل این نهاد دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شادمهر کاظم‌زاده در این دیدار با تمجید از خدمات متنوع کمیته امداد به نیازمندان این استان گفت: تأمین مسکن مددجویان و نیازمندان این استان از سالهای گذشته تاکنون از ماندگارترین خدمات کمیته امداد بوده است.
وی افزود: کمیته امداد فعالیت‌های ارزنده و قابل قبولی در استان ایلام دارد که نمود بارز این فعالیتها، تلاش در زمینه ساخت و تأمین مسکن نیازمندان این استان و به حداقل رساندن مشکلات مسکن این قشر بوده است.
نماینده مردم شهرستانهای آبدانان، دره شهر، دهلران و بدره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از سال 75 تاکنون فعالیت‌های عمرانی و مسکن کمیته امداد استان ایلام برای نیازمندان این استان را رصد کرده و آشنایی کامل در این زمینه‌دارم گفت: در این مدت متوجه شده‌ام که این نهاد در زمینه کیفیت پروژه‌های عمرانی و ساخت کیفی مسکن برای مددجویان عملکرد قابل قبولی دارد.
مهندس کاظم‌زاده به دیگر خدمات این نهاد به نیازمندان اشاره کرد و گفت: اعتقاد داریم چنانچه نیاز باشد خدمات و کمک‌هایی به محرومان و نیازمندان این استان ارائه شود از طریق کمیته امداد باشد و این نهاد معتمدترین سازمان در این زمینه است.
ضیاء رضایی، مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با ارائه گزارشی از فعالیت‌های مسکن این نهاد گفت: در سه سال گذشته بیش از ۳۲ میلیارد تومان اعتبار از محل منابع مالی این نهاد، تسهیلات بانکی و مشارکت نیکوکاران صرف تأمین مسکن نیازمندان شهری و روستایی این استان شده است.
وی با بیان اینکه در این مدت بیش از ۱۱ هزار و ۴۰۰ مورد فعالیت عمرانی و ساختمانی  برای مددجویان و نیازمندان این استان انجام‌گرفته است گفت: مشارکت دادن افراد نیکوکار و نیز برخی سازمان‌ها و نهادها در زمینه تأمین مسکن نیازمندان این استان در سه سال اخیر نسبت به گذشته سرعت بیشتری داشته است.
رضایی با اشاره به خدمات حوزه مسکن و ساختمان این نهاد در سال گذشته گفت: در این مدت بیش از هزار و ۳۰۰ مورد خدمت مسکن به نیازمندان این استان ارائه‌شده که در این زمینه نیز حدود هفت میلیارد تومان هزینه شده است.
رضایی به برنامه‌های این نهاد برای مسکن مددجویان این نهاد در سال جاری اشاره کرد و گفت: امسال مبلغ 11 میلیارد و 200 میلیون تومان از سوی این نهاد برای حوزه مسکن مددجویی تخصیص‌یافته است.
مدیرکل  کمیته امداد استان ایلام در پایان با عنوان اینکه با تلاش‌های صورت گرفته توسط این نهاد هم‌اکنون مشکلات نیازمندان استان در زمینه مسکن به حداقل رسیده است گفت: در حوزه مسکن روستایی تلاش می کنیم ظرف حدود دو سال آینده مددجویان این استان مشکلاتشان برطرف شود.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۳۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید