دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۵:۴۲
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۶۲۳۶۲
گزارشگر : ۱۰۰
مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون ایلام اعلام کرد

نتیجه‌بخش بودن تسهیلات پرداختی به مددجویان با نظارت‌های شغلی کمیته امداد

(دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷) ۱۵:۴۲

بانک توسعه تعاون استان ایلام سال گذشته توانست به همه تعهدات خود درزمینهٔ پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان کمیته امداد عمل کند.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام ضمن دیدار با مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان ایلام از همکاری این بانک درزمینهٔ ایجاد اشتغال برای مددجویان کمیته امداد تجلیل کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، وفایی، مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان ایلام در این دیدار گفت: کمیته امداد از معدود سازمان‌هایی است که درزمینهٔ ایجاد برنامه‌های دقیق و منظمی داشته و بر روند طرح‌هایی که برای اشتغال نیازمندان اجرا می‌شود نظارت‌های دقیق دارد.
وی افزود: نظارت‌های دقیق کمیته امداد بر طرح‌هایی که برای نیازمندان این استان اجرا می‌شود باعث شده که تسهیلات اشتغال‌زایی بانک‌ها نتیجه‌بخش بوده و کمترین میزان انحراف در روند پرداخت این وام‌ها صورت گیرد.
مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان ایلام بیان کرد: با توجه به اینکه تسهیلات اشتغال‌زایی پرداختی بانک‌ها به مددجویان و نیازمندان جویای شغل تحت نظارت دقیق کمیته امداد و با معرفی این نهاد صورت می‌گیرد، این وام‌ها در راستای اهداف تعیین‌شده بوده و شغل‌های ایجادشده نیز از پایداری مناسب برخوردار هستند و در این زمینه هیچ‌گونه نگرانی از انحراف این تسهیلات نداریم.
وفایی بیان کرد: بانک توسعه تعاون استان ایلام سال گذشته توانست به همه تعهدات خود درزمینهٔ پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان کمیته امداد عمل کند و امسال نیز آمادگی داریم به همه تعهداتمان عمل کنیم.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیت‌های اشتغال‌زایی این نهاد گفت:2153 سال گذشته بیش از 2 هزار و 150 شغل برای مددجویان این نهاد ایجادشده که در این زمینه بیش از 40 میلیارد تومان هزینه شده است.
رضایی با بیان اینکه کمیته امداد استان ایلام در سالهای اخیر همواره از دستگاه‌های برتر استان ایلام درزمینهٔ اشتغال‌زایی بوده است گفت: این نهاد سال گذشته توانست مقام نخست اشتغال‌زایی را در بین سازمان‌های مختلف در این استان به دست آورد.
وی با بیان اینکه نظارت مستمر بر اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی کمیته امداد باعث شده میزان انحراف در این شغل‌ها به حداقل برسد گفت: ارائه مشاوره‌های شغلی به مددجویان متقاضی شغل و ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای قبل از ایجاد شغل باعث شده که مشاغل ایجادشده برای مددجویان این نهاد با موفقیت همراه باشند.
انتهای خبر

تعداد بازدید : ۳۰۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید