دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۹:۰۰
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۵۷۴۵۸
گزارشگر : ۶۷

اشتغال زایی در روستاهای محروم ایلام با واگذاری وانت

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۹:۰۰

اعتبارات اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد ایلام امسال بیش از دو برابر شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گزارشی از اشتغال زایی در روستاها و مناطق محروم این استان از طریق واگذاری خودرو حمل بار به نیازمندان را ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ضیاء رضایی مدیرکل کمیته امداد استان ایلام بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون 200 دستگاه خودرو حمل بار به مددجویان جویای کار و واجد شرایط در این استان واگذار شده است.

وی با اشاره به اینکه  برای خرید این تعداد وسایل نقلیه بیش از هفت میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است افزود: از این رقم شش میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده صندوق کارآفرینی امید  است.

رضایی در ادامه افزود: کارخانه سازنده این خودروها نیز 500 میلیون تومان تخفیف داده است و مبلغ 500 میلیون  تومان نیز سهم مددجویان صاحبان این خودرو هاست.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در ادامه افزود: بخش زیادی از خانوارهای مددجوی این نهاد ساکن روستاها و مناطق محروم استان بوده و واگذاری این تعداد دستگاه خودرو با هدف اشتغال در روستاها و مناطق دور افتاده صورت گرفته است.

رضایی درباره اعتبار اشتغال زایی مددجویان این نهاد در سال جاری گفت: با توجه به اهمیت توانمندسازی و اشتغال زایی مددجویان اعتبار اشتغال‌زایی امسال بیش از دو برابر شده که چنین افزایشی در سالهای گذشته سابقه نداشته است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۰۳پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید