دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۱:۴۰
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۵۷۲۳۰
گزارشگر : ۶۷
یک حامی نیکوکار انجام داد

تأمین پوشاک 520 دانش‌آموز و دانشجوی نیازمند دره‌شهری

(چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶) ۱۱:۴۰

هم اکنون تعداد 230 دانش آموز و 160 دانشجو از حمایت کمیته امداد شهرستان دره شهر برخوردارند که در آستانه سال تحصیلی جدید به همه این افراد علاوه بر تهیه پوشاک کمک هزینه تحصیلی نیز پرداخت خواهد شد.

مدیر کمیته امداد شهرستان دره شهر گزارشی از کمک قابل توجه یک حامی نیکوکار در زمینه تأمین پوشاک دانش آموزان مددجوی و نیازمند این شهرستان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، وحید نظرپور، مدیر کمیته امداد شهرستان دره شهر بیان کرد: یکی از حامیان نیکوکار این شهرستان پوشاک مورد نیاز 520 دانش آموز  و دانشجوی مددجوی  و نیازمندان غیر مددجوی این شهرستان را  برای سال تحصیلی جدید تأمین کرد که هزینه تهیه این اقلام 40 میلیون تومان بود.

نظرپور با بیان اینکه این کمکها در قالب جشن عاطفه ها انجام شد افزود: تلاش کمیته امداد شهرستان دره‌شهر این است که دانش آموزان و دانشجویان این شهرستان در آغاز سال تحصیلی  با مشارکت افراد نیکوکار مشکلی از نظر پوشاک و دیگر نیازمندی های تحصیلی خود نداشته باشند.

مدیر امداد شهرستان دره شهر افزود: هم اکنون تعداد 230 دانش آموز و 160 دانشجو از حمایت کمیته امداد  شهرستان دره شهر برخوردار هستند که در آستانه سال تحصیلی به همه این افراد علاوه بر  تهیه پوشاک  کمک هزینه تحصیلی نیز پرداخت خواهد شد.

نظر پور در ادامه افزود: در جشن عاطفه های سال گذشته با مشارکت افراد نیکوکار بیش از 76 میلیون تومان جمع آوری شد که از این رقم 52 میلیون تومان آن پوشاک بوده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۸۶پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید