دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۶ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۴:۱۴
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۵۶۹۱۱
گزارشگر : ۶۷
همزمان با هفته دولت انجام شد

واگذاری 24 وانت به مددجویان آبدانان

(دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶) ۱۴:۱۴

24 دستگاه وانت حمل بار در هفته دولت به مددجویان واجد شرایط آبادانان واگذار شد.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در حاشیه مراسم تحویل خودروهای وانت به مددجویان آبادانان  در هفته دولت گرازشی کوتاه از وضعیت اشتغال مددجویان این استان ارائه کرد.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ضیاء رضایی،  مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: اعتبارات اشتغال زایی کمیته امداد در استان ایلام به لحاظ اهمیت بسیار بالایی که این نهاد  برای توانمندسازی و اشتغال زایی مددجویان قائل است امسال 2.5 برابر شده است که چنین افزایشی در سالهای گذشته سابقه نداشت.

وی با اشاره به واگذاری 200 دستگاه خودرو حمل بار به مددجویان این استان گفت: برای خرید این تعداد وسایل نقلیه بیش از هفت میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است. شش میلیارد تومان از این رقم در قالب تسهیلات  توسط صندوق کارآفرینی امید تأمین شده است.شرکت خودروسازی سایپا نیز در مجموع 500 میلیون تومان تخفیف داده است. همچنین 500 میلیون  تومان نیز سهم مددجویان است.

رضایی با اشاره به اینکه تعداد زیادی از خانوارهای مددجوی این نهاد ساکن روستاها و مناطق محروم هستند و  واگذاری این تعداد وانت با هدف اشتغال در روستاها و مناطق دورافتاده انجام شد گفت: 24 دستگاه وانت مربوط به مددجویان شهرستان آبدانان است.

محمدرضا مروارید، استاندار ایلام نیز  در این مراسم گفت: طبق برنامه اشتغال‌زایی سال 96 از مجموع 10 هزار فرصت شغلی پیش‌بینی شده سهم قابل توجهی به مددجویان کمیته امداد استان ایلام اختصاص یافته است. 

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۹۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید