دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۸:۴۲
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۵۷۴۵۴
گزارشگر : ۶۷

کاهش تعداد خانوارهای مددجوی فاقد مسکن در دهلران

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۸:۴۲

با اقداماتی که در زمینه تامین مسکن مددجویان انجام شده است، تعداد خانوارهای مددجوی فاقد مسکن شهرستان دهلران کاهش یافته است.

تعداد 11 واحد مسکونی که برای نیازمندان مناطق روستایی دهلران ساخته شده اند در روزهای آینده  به خانواده های نیازمند و فاقد مسکن این شهرستان واگذار می شود.

مدیر کمیته امداد شهرستان دهلران در مراسم واگذاری تعداد پنج واحد مسکونی  به مددجویان این شهرستان ، گزارشی از وضعیت مسکن مددجویان این شهرستان را ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید سبزوار موسوی مدیر کمیته امداد شهرستان دهلران در این  مراسم که با حضور فرماندار  و امام جمعه دهلران برگزار شد  گفت: برای ساخت این 5 واحد مسکونی، مبلغ  170 میلیون تومان هزینه شده است.

وی با بیان اینکه  میانگین هزینه ساخت هر یک از این واحدهای مسکونی 34 میلیون تومان بوده است گفت: 50 درصد از این هزینه به صورت بلاعوض بوده و 50 درصد باقی مانده نیز  از طریق تسهیلات بانکی و مشارکت خانواده ها تأمین شده است.

مدیر کمیته امداد دهلران  افزود: در پنج ماهه نخست امسال نیز 10 مورد تعمیرات کلی مسکن برای مددجویان این شهرستان انجام گرفته و مبلغ 30 میلیون تومان نیز در این زمینه هزینه شده است.

موسوی افزود:  علاوه بر این پنج واحد ، تعداد 11 واحد مسکونی  که برای نیازمندان مناطق روستایی دهلران ساخته شده اند در روزهای آینده  به خانواده های نیازمند و فاقد مسکن این شهرستان واگذار می شود.

وی همچنین از مسکن دار شدن شمار زیادی از خانواده های مددجوی شهر دهلران خبر داد و گفت: در آینده نزدیک تعداد 48 واحد مسکن مهر در این شهر تحویل خانواده های مددجوی فاقد مسکن خواهد شد.

موسوی در پایان گفت: با اقداماتی که در زمینه مسکن مددجویان این شهرستان انجام گرفته، نیاز خانواده ها به مسکن به حداقل رسیده و ظرف سه سال آینده همه خانواده های فاقد مسکن این شهرستان دارای مسکن خواهند شد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۹۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید