دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۷:۵۳
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۵۷۴۴۶
گزارشگر : ۶۷

استقرار 57 پایگاه برای جشن عاطفه‌ها در استان ایلام

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۷:۵۳

سال گذشته مردم نیکوکار استان ایلام ۷۳۷ میلیون تومان در جشن عاطفه ها به دانش آموزان این استان کمک کردند.

مدیر کل کمیته امداد استان ایلام (21 شهریور) در نشست هماهنگی جشن عاطفه ها گزارشی از تمهیدات در نظر گرفته شده برای برگزاری جشن عاطفه ها در استان ایلام را ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ضیائ رضایی گفت: تعداد ۵۷ پایگاه برای جمع آوری کمک های مردم ایلام در جشن عاطفه ها تدارک دیده شده است. این جشن  امسال در دو مرحله برگزار می شود که مرحله اول در روزهای ۲۳ و ۲۴ شهریورماه در مکانهای عمومی نقاط مختلف استان و همچنین در محل های برگزاری نماز جمعه برگزار می شود.

رضایی با بیان اینکه شعار امسال جشن عاطفه ها، مهر در انتظار همدلی است، افزود: مرحله دوم جشن عاطفه ها نیز در روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه در محل مدارس این استان برگزار می شود.

وی همچنین گفت: سال گذشته مبلغ ۴۶ میلیون تومان کمکهای جشن عاطفه ها به صورت کمک نقدی از طریق مدارس استان جمع آوری شد که برای توزیع بین دانش آموزان نیازمند در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفت. امسال نیز این کمکها در اختیار آموزش و پرورش قرار می گیرد.

وی افزود: هدف از برگزاری جشن عاطفه ها در مدارس، علاوه بر کمک به دانش آموزان نیازمند ، ترویج فرهنگ نوع دوستی،انفاق و نیکوکاری در بین دانش آموزان و تشویق آنها در زمینه کمک به نیازمندان است.

رضایی گفت: سال گذشته مردم نیکوکار استان ایلام مبلغ ۷۳۷ میلیون تومان در جشن عاطفه ها به دانش آموزان و مردم نیازمند این استان کمک کردند که پیش بینی می شود امسال مردم استان حضور پرشورتری در جشن عاطفه ها داشته باشند.

وی گفت: بر اساس تمهیداتی که در نظر گرفته شده است کمکهای جشن عاطفه ها پیش از بازگشایی مدارس بین دانش آموزان نیازمند این استان توزیع می شوند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۱۰پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید