دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۴
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۵۷۳۶۰
گزارشگر : ۶۷

بهره‌مندی 400 مددجوی ایوانی از برنامه‌های اوقات فراغت

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۴

از ابتدای امسال تاکنون بیش از 200 دانش آموز و دانشجوی ایوانی از برنامه‌های اردویی کمیته امداد برخوردار شدند.

مدیر کمیته امداد شهرستان ایوان گزارشی از فعالیتهای کانونهای تابستانی اوقات فراغت این شهرستان را ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،حمید ایراندوست،مدیر کمیته امداد شهرستان ایوان در مراسم اختتامیه کانون های تابستانی اوقات فراغت این نهاد گفت: در تابستان امسال بیش از 400 نفر از مددجویان این شهرستان از برنامه های اوقات فراغت کمیته امداد برخوردار شده اند.

وی با بیان اینکه کلاسهای برگزار شده امسال از تنوع خاصی برخوردار بوده اند گفت: این کلاسهای در زمینه های مختلفی شامل، احکام، قرآن، رایانه،دین و زندگی، حرفه آموزی و مهارتهای شغلی و همچنین رشته های ورزشی بوده است که این کلاسها با استقبال خوب مددجویان مواجه شد.

 ایراندوست افزود: دوره های آموزشی و حرفه آموزی کانونهای اوقات فراغت کمیته امداد شهرستان ایوان امسال با همکاری اداره فنی و حرفه ای این  شهرستان و با استفاده از مربی‌های مجرب این اداره صورت گرفته که در مجموع 27 میلیون تومان برای کانونهای تابستانی این شهرستان هزینه شد.

وی اعزام دانش آموزان به اردوهای داخل و خارج استانی را از جمله دیگر برنامه های کانونهای امسال عنوان کرد و گفت: امسال تا کنون بیش از 200 نفر از دانش آموزان و دانشجویان ایوانی از  برنامه های اردویی کمیته امداد برخوردار شده اند و این اردوها تا پایان سال نیز ادامه خواهند داشت.

مدیر کمیته امداد شهرستان ایوان افزود: برای برگزاری این اردوها نیز مبلغ 60 میلیون تومان از محل اعتبارات فرهنگی این شهرستان هزینه شده است.

ایراندوست همچنین گفت: قرار است تاپایان شهریور ماه نیز تعداد 80 نفر دیگر از مددجویان این شهرستان در قالب این اردوها به عتبات عالیات و مشهد مقدس اعزام شوند که در این زمینه نیز مبلغ 45 میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۱۲پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید